knygu-spausdinimas

Knygų spausdinimas

UAB „BMK leidykloje“ atliekame knygų spausdinimo, įrišimo ir knygų apdailos paslaugas. Knygas spausdiname pradedant nedideliais tiražais (nuo 1 egzemplioriaus).

vizitines-korteles

Vizitinės kortelės

Vizitinė kortelė – neatsiejama verslo dalis, reprezentuojanti Jus ar Jūsų atstovaujamą įmonę. Nepaslaptis, kad versle taisyklė „nespręsk apie knygą iš viršelio“ negalioja – menkiausia smulkmena gali pakeisti pašnekovo nuomonę apie Jus – apranga, rankos gestas, pomėgis. Informatyvi ir įsimenanti vizitinė kortelė – puikus rinkodaros įrankis siekiant didinti asmens, įmonės ar prekės ženklo žinomumą bei palengvinti apsikeitimą informacija.

lankstinukai

Lankstinukai

Norite pranešti apie parduotuvės atidarymą, ypatingus pasiūlymus ir akcijas ar pristatyti savo veiklą renginio metu? Informaciniai ir reklaminiai lankstinukai – vienas efektyviausių ir nebrangiausių spausdintinės reklamos būdų.

fotoknygos

Fotoknygos

Tai išskirtinis gaminys, įamžinantis svarbiausias Jūsų gyvenimo akimirkas. Vaikai, krikštynos, kelionės, vestuvės, memuarai, portfolio, verslo akimirkos, sukaktys, šventės, renginiai, mylimiausi augintiniai, šeima, studijų baigimas, gimimo diena, hobis, poezijos knygos, iškarpų albumai, valgių gaminimo knygos, vasaros stovyklos, profesinės šventės, biografijos, metraščiai ir dar daug kitų įdėjų.

vokavimo-paslaugos-saskaitu-spausdinimas

Vokavimo paslaugos, sąskaitų spausdinimas

Norite greitai ir efektyviai pasiekti savo esamus ir potencialius klientus, periodiškai siųsti jiems informacinius ar reklaminius pranešimus, sąskaitas, ataskaitas ir kitą informaciją? Geriausia tai daryti tiesioginio pašto būdu. Tam, kad siunčiama informacija adresatą pasiektų kokybiška ir nesugadinta, siūlome patogią ir nebrangią vokavimo paslaugą.

maketavimo-dizaino-kurimo

Dizaino kūrimas ir maketavimas

Kūrybiškumas, kruopštumas, darbų sparta, sutartų terminų laikymasis leidžia mūsų įmonei sėkmingai darbuotis. Mūsų dizaineriai sukurs Jūsų produktui patraukliausią veidą.

katalogu-gamyba

Katalogų gamyba

Geriau kartą pamatyti nei šimtą kartų išgirsti – vadovaujantis šiuo posakiu kiekvienas verslas kuria įvairią vizualinę medžiagą, pristatančią teikiamas paslaugas, gaminamas ar parduodamas prekes. Tai gali būti interneto svetainė, nuotraukų albumas Facebook socialiniame tinkle, lankstinukai, brošiūros ir kitokia spauda. Katalogai yra praktiški spaudos gaminiai norintiems pristatyti didesnį informacijos kiekį apie savo paslaugas ar prekes.

atvirukai

Atvirukai

Sveikinkite originaliai! „BMK leidykloje“ spausdiname proginius atvirukus, tinkamus sveikinti gimines ir artimuosius, draugus bei verslo partnerius. Formatų ir dizaino sprendimų įvairovė, dekoratyviniai sprendimai ir personalizuotas sveikinimo tekstas užtikrins Jūsų atviruko išskirtinumą. Mūsų specialistai pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį atvirukų gamybos būdą.

atvirukai

Kalendoriai

„BMK leidykla“ spausdina įvairių formatų ir paskirties firminius kalendorius. Firminiai kalendoriai yra puiki savireklamos priemonė bei viena populiariausių ir praktiškiausių verslo dovanų. Atsižvelgdami į savo klientų poreikius, galite rinktis sieninius, stalo, kišeninius, darbo planavimo ir kitokius kalendorius su savo įmonės logotipu, šūkiu ir kita informacija.